DiYaRBaKıR ZiYa GöKaLP LiSeSi//OkuL FaN SiTeSi.. www.dilarasesli.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ZİYa GOKALP RESMİ
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:38 pm tarafından surrender

» ZqL Okuldan Bir Kaç Resim
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:37 pm tarafından surrender

» ZgL'nin İdare Ve Veli Girişinden GÖrünTüLER
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:35 pm tarafından surrender

» AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:32 pm tarafından surrender

» BİTANEMMMMMMM
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:56 pm tarafından MCS (MeHMeTSeZGiN)

» tarihh yasılısı
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:56 pm tarafından MCS (MeHMeTSeZGiN)

» Yardım..!!
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 10:10 pm tarafından naughtygirl

» Çizebilir misin Yüreqine ßeni
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 10:31 am tarafından TIGRIS

» merhaba amedin kızı
AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 11:47 pm tarafından TIGRIS

AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...

4 posters
YazarMesaj
BaHoZ
Süper Moderator
Süper Moderator
BaHoZ

Erkek
İş/Hobiler : BoŞ
Lakap : QaRıZmA

AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Empty
MesajKonu: AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...   AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 2:32 pm

arkadslar 11 tm f N e kadar Pskpt warsa Toplandıgı bı Sınıftır
bu gun felsefe derısmız wardı Namı degere felsefe hocamız Ölü Mehmet her nedense ömründe hıc yapmadıgı bıseyı yaptı ve o gun sevk alıp okula gelmedı
tabı ders bos mıllet kopuyo sevıncten bıllestırdıler msaları Dogruluk-Cesaret oynıcaz dedıler bn oynamam dedım zorla soktular oyuna bnıde nesse cevırdık kalemı ıLK bana cıkmadı bı arakdasa cıktı bn sorcaktım cesrat dedı bnde cık masanın ozerıne KoLbastı oyna dedım yoksa 3 tane Yumruk cekecm yuzune dedım tmm oynarım ama bu senın yanına kalmıck dedı nesse cıktı masaya onadı kolbastı halay karısımı bısey Very Happy sonra sansa baq nasıl cevırdı bna cıktı o bana sorcak sadece cesaret dıyebılıyoz Very Happy bana dedı kalk gıt abdurahman hocanın tlfnunu al sınıfa getır Very Happy la aallahım olum delımısın adam bana ucar nasıl alcam tlfnu walla almasan dayak yersın dedı baqtım yok 20 kısı her bırı bana bıtane wursa ölür kalırım orda kalktım gıtım abdurahmanın odasına hocam 5 dk tlfnunu alabılrmıyım dedım lan defol gıt dedı yalvardım vermedı baktım olmuyo adam dalgamı gecıyon olum bnle dıo walla en sonunda cok yalvardım verdı tlfnu guturdum sınıfa dayak yemekten kurtuldum tabı abdurahmndan alana kadar anam agladıVery Happy

MeLanKoLiK
Adminstrators
Adminstrators
MeLanKoLiK

Erkek
İş/Hobiler : ogencı
Lakap : sdr

MesajKonu: Geri: AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...   AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 10:46 pm

HELAL OLSUN SANA WALLA Very Happy YUNUUSSS :d
MCS (MeHMeTSeZGiN)
Adminstrators
Adminstrators
MCS (MeHMeTSeZGiN)

Erkek

MesajKonu: Geri: AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...   AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 9:40 am

Valllaa HeLaL olsunn yunusss NAsıl Vermıss SasTım:D
BaHoZ
Süper Moderator
Süper Moderator
BaHoZ

Erkek
İş/Hobiler : BoŞ
Lakap : QaRıZmA

MesajKonu: Geri: AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...   AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 2:05 pm

Ayıpsın Ha Smile Vermeseydı El cabuklugu Marıfetımı Kullanırrdım anladın (sanırım)Very Happy:D
surrender
Yeni üye
Yeni üye
surrender

Kadın
İş/Hobiler : kronik öğrenci

MesajKonu: Geri: AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...   AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım... Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:32 pm

xırxızsız olm siz tabi zgl gibi bi okuldan ya xırxız çıkar ya da dolandırici ...

AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...
1 sayfadaki 1 sayfası