DiYaRBaKıR ZiYa GöKaLP LiSeSi//OkuL FaN SiTeSi.. www.dilarasesli.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ZİYa GOKALP RESMİ
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:38 pm tarafından surrender

» ZqL Okuldan Bir Kaç Resim
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:37 pm tarafından surrender

» ZgL'nin İdare Ve Veli Girişinden GÖrünTüLER
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:35 pm tarafından surrender

» AbdurraHman Hocanın Tlfonunu Aldım...
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:32 pm tarafından surrender

» BİTANEMMMMMMM
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:56 pm tarafından MCS (MeHMeTSeZGiN)

» tarihh yasılısı
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:56 pm tarafından MCS (MeHMeTSeZGiN)

» Yardım..!!
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 10:10 pm tarafından naughtygirl

» Çizebilir misin Yüreqine ßeni
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 10:31 am tarafından TIGRIS

» merhaba amedin kızı
Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 11:47 pm tarafından TIGRIS

Moderatör Başvuru Formu

YazarMesaj
MCS (MeHMeTSeZGiN)
Adminstrators
Adminstrators
MCS (MeHMeTSeZGiN)

Erkek

Moderatör Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Moderatör Başvuru Formu   Moderatör Başvuru Formu Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 12:44 am

Moderator Olmak İsteyenler Sorulan Soruları Cevaplıyıp Göndersinler...Sonuçlar En Kısa Sürede Bildirilecektir....

Not:Lütfen Buraya Sohbet Amaçlı Msjlar Yazmayın SAdece Moderatör Olmak İsteyenler Soruları Cevaplayıp Yollasınlar veya Sormak İstedikleirini Yazıp Yollasınlar

Sorular:

1: Sizce bir moderatörün işi nedir ?

2: Her gün düzenli olarak internete giriyormusunuz?

3: Yönetici olarak teknik ağırlıklı bilgi mi paylaşacaksınız yoksa foruma fazla vakit ayırarak mı katkıda bulunacaksınız?

4: Forumumuzda bulunan Herhangi bir konuda teknik eğitim aldınız mı veya taknik bilgiye hakim olduğunuz bir bölüm varmı? Varsa lütfen belirtin...

5: Kullanıcı Adı:

6: internet Bağlantı Hızınız:

7: email adresiniz ?(Lütfen kullandığınız email adresini girin) :

8: Günde ortalama kaç saat internete girersiniz ?:

9: Lütfen kendinizi tanıtan kısa bir paragraf yazın.

10: Yukarda seçeneği olmayıp ta söylemek istediğiniz ekstra bilgiler varsa lütfen altta belirtin.

ek:alımlar yapıldığında buraya gönderilen mesajlar silinecektir

Moderatör Başvuru Formu
1 sayfadaki 1 sayfası